»

Jót, s jól játszani

Jót, s jól játszani! – mi így nevelünk

Óvodánkban olyan óvodapedagógusokkal találkozol, akik elhivatott szakmaisággal, együttérző, toleráns nevelői attitűddel biztosítanak gyermeked számára nyugodt, derűs nevelőhatású közeget fejlődésükhöz.

Tevékenységközpontú nevelési programunk alapján, komplex módszerekkel, közvetlen megfigyelésre és tapasztalatszerzésre építve ismertetjük meg az Őt körülvevő világot, a természet szeretetére, megóvására neveljük. A mindennapi mese-, versélménnyel segítjük a memória edzését, a szókincs bővítését, pozitív érzelmek erősítését, a gyermeki fantáziavilág egészséges alakulását.

Nevelési munkánkkal elősegítjük, hogy intézményünkből jól kommunikáló, saját véleményalkotásra képes, nyitott, egészséges, az iskolában jó esélyekkel induló gyermekek kerüljenek ki.

Meggyőződésünk, hogy csak a családokkal együttműködve lehet igazi eredményt elérni a gyermeknevelésben.

Magunkénak érezzük azt a felelősséget, hogy megtartsuk és erősítsük a szülők bizalmát, a gyermekek ragaszkodását.